Aktuality Minimize
SIEA VYHLASUJE VÝZVY NA PREDKLADANIE ŽIADOSTÍ O KREATÍVNE VOUCHERY V ROKU 2020 - Friday, July 31, 2020

Malí a strední podnikatelia z celého Slovenska si môžu aj v roku 2020 požiadať o kreatívny voucher na služby architektov, dizajnérov, marketérov a programátorov uviedol to vedúci oddelenia komunikácie Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA) Stanislav Jurikovič. SIEA podľa neho zverejnila podmienky výziev pre jednotlivé odvetvia na www.vytvor.me. Elektronickú registráciu je možné vykonávať od 3. do 31. augusta.

Viac informácií nájdete v priloženom článku.
 read more ...

P4CA: The context of apprenticeships and work-based learning in Slovakia - Friday, June 26, 2020

Within the project: Partnerships for Creative Apprenticeships (P4CA), we wrote an article about how it works and at the same time does not work in the field of apprenticeship education in Slovakia. The article can be found in the attachment. 

 read more ...

Podnikateľský Handbook Azerbajdžanu - Monday, June 22, 2020

V prílohe si Vám dovoľujeme poskytnúť Handbook pre slovenského podnikateľa na vstup do Azerbajdžanu. V dokumente nájdete ekonomické informácie o teritóriu a informácie pre podnikanie v Azerbajdžane. 

 read more ...

Otvorené fórum REGIONY2030-závery - Monday, June 22, 2020

Integrovaná sieť regionálnych rozvojových agentúr dňa 12.júna 2020 zorganizovala v Kremnici Otvorené fórum REGIONY2030, ktorého cieľom bolo prediskutovať výzvy, ktorým budú regióny čeliť v nadchádzajúcom ťažkom období v kontexte spoločného postupu všetkých sociálno-ekonomických partnerov a dobrej prípravy na nové obdobie EÚ 2021-2027.